Seksenler Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Seksenler Dizisi Oyunculuk Başvurusu

80’li yıllardaki o mütevazı, neşeli, sıcaklığı işleyen bir dizidir. O zamanlar şimdiki gibi fast food yoktu ya da büyük alışveriş merkezleri yoktu. Ama insanların birbirleriyle olan iletişimi çok güzeldi. Bu iletişimi de bu dizide yansıtılmak istenmiştir. 

80’li yıllardaki mevcut aileler anlatılmış, onların birbirleriyle olan diyalogları işlenmiştir. Bu dizede 80’li yıllardan bu yana ne çok şey değişmiş olduğunu gözlemleyebilirsiniz.  Seksenler dizisi zamana yaptığınız eğlenceli bir yolculuktur.

O yıllarda yaşamış olun ya da olmayın herkesin dikkati çekmeyi başarmıştır Seksenler dizisi.

Seksenler dizisi bir ailenin ortanca kızı olan Nazlı’nın abisi Ahmet’e yaptığı teklifle hikâye başlar.  Bu isteğin gerçekleştirilmesi için babalarının ikna etmek üzere hikâye sarpa sarar. Yaşanmışlıkların olduğu bu ev satılırsa maddi yönden büyük bir rahatlama içerisine girilecektir.

Bir gece bu konuyu açan Ahmet geçmişteki günleri gözünde birden canlandırıverir. Hatırladığı yıllar 1980’lerdir. İmkânsız olan Ahmet-Gülden aşkını şimdi evli, mutlu çocuklu olarak durumundadır. Babanın bu fikri öğrenmesiyle olaylar başlar…

 Seksenler Dizisi Oyuncuları
Rasim Öztekin- Fehmi
Serhat Kılıç-Ergun Plak 
Şoray Uzun-Ahmet
Yasemin Çonka-Nazlı
Ayşe Tolga-Gülden
İlker Ayrık-Çağatay