Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Uzun soluklu dizi olan Kurtlar Vadisi Pusu aksiyon ve maceralarıyla geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Yayınlanma günü hiç değişmeyen Kurtlar Vadisi Pusu sloganı “Kendi gününde kendi saatinde “ olmuştur. Dizi ve Türk televizyonculuk tarihinin en çok anılan bir proje olurken uzun süre oynanmasına karşılık ilk günkü özelliğini korumaktadır. Diziyi, başrol oyuncu olan Polat Alemdar ve ekibi Türkiye’yi iç karışıklara sürüklemek isteyen karanlık güçlere karşı mücadelesi oluşturmaktadır.

Bütün hayatını vatan için harcayan kişilerin üstesinden geldiği zorlukları ve mücadeleleri anlatılmaktadır. Yayınlandığı günden beri kendi stratejisinden ödün vermeyen Kurtlar Vadisi Pusu aynı hedefinden ilerleyerek izleyici kitlesini kaybetmemeye niyetlidir.

YAPIMCI:     Pana Film
KONSEPT:   Necati Şaşmaz
YÖNETMEN:  Doğan Ümit Karaca
SENARYO:    Murat Koca, Cahit Kayaoğlu, Selma Hacıosmanoğlu
SENARYODANIŞMANI: Öktem Başol
MÜZİK: Gökhan Kırdar
UYGULAYICI YAPIMCI: Sadi Canpolat 

OYUNCULAR:  Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Cahit Kayaoğlu (Cahit), Erhan Ufak (Güllü Erhan), Defne Samyeli (Zeynep), Ertan Saban (Gölge), Gaye Gürsel (Safiye), Görkem Sevindik (Pusat), Ayla Algan (Profesör Anadolu), Levent Can (Fehmi), Yılmaz Meydaneri (Hakkı), İbrahim Gündoğan (Mete), Orhan Edip Ertürk (Tilki Andrei)  Selahattin Bel (Raskoln), Ertuğrul Şakar (Yasin Komutan), Levent Sülün (John Smith), Doğuhan Güney (Yusuf Kuzuzade), Batuhan Güney (Kenan Kuzuzade), İsmail Aydın (Süha), Vural Yayan (Hoca), Selahattin Töz (Sadık Britani), Özgür Teke (Ozi), Doğa Sakarya (Elif), Algis Kybartas (Algis), Adnan Erdoğan (Deli Hüsnü), Luran Ahmeti (Ariel), Mauro Martino (Karun)