Hayat Sevince Güzel Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Hayat Sevince Güzel Dizisi Oyunculuk Başvurusu

 

 

 

 

 

Limon Film ve Hayri Aslan'ın ortak projesi olan Eray Koçak'ın yönetmenliğini yapacağı yeni dizi fox tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanmaya başlayacak. Hülya Koper'in senaristliğini yaptığı dizi İstanbul'da çekilmeye başlanacak. Dizinin devamında çekimler İzmir. Çeşme, Ildır ve Kösedere köyünde yapılacak.

 

Oyuncu kadrosunda ayrıca; Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik gibi isimlerin bulunduğu Hayat Sevince Güzel haziran ayında fox tv ekranlarında başlayacak...

 

Hayat Sevince Güzel Konusu

İstanbul'da gerçekleştridikleri küçük çaplı soygun sonrasında İzmir'e kaçan Göçer ailesi arkasında bıraktıkları belalardan mümkün oldukça uzak durmak ister. Kendilerini Ege bölgesine atan Göçer ailesini köyün en güzel kızı Zarife'nin koyunları yolunu kesmiştir. Zarife, Barış ve Savaş arasındaki aşk üçgeni işte o an başlamıştır. Kazada yaralanan Şinasi'yi şıpıldak otuyla tedavi eden Zarife'nin mucizevi melhem formulüne ulaşmak isteyen Göçer ailesinde iddiayla başlayan aşk üçgeni zamanla gerçeğe dönüşecektir. Her türlü acıya melhem olan şıpıldak otu bu defa aşk acısına deva olabilecek mi?