Hakkımızda

Hakkımızda

Alanında kendisini geliştirmiş ve uzmanlaşmış kadrosundan oluşan EYG Ajans ;  dizi, sinema, reklam projelerine en iyi şekilde imzasını atmıştır ve cast, model , dizi, sinema, reklam ve oyuncu ajansı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

EYG Ajansına başvuran kişileri profesyonel kadromuzla özenle seçmekle beraber oyuncu adaylarına bu sektörle ilgili eğitimler vererek onları bu sektörün en iyileriyle buluşturmaktayız. EYG Ajansına başvuran kişilerden seçilenleri  ilk olarak fotograf çekimine yönlendirerek web sitemizde yayınlamaktayız. Yayınlanan fotograflar sayesinde yapım şirketlerinin istediği model de oyuncu tercih etmelerine olanak sağlıyoruz. Yani oyuncu ile yapım şirketlerinin buluşmasına aracılık yapmaktayız.

Defile, moda çekimi, dizi, film, ekspozisyon ve sinema faaliyetleriyle beraber reklam, tanıtım alanlarında çalışmalara yön veren EYG Ajans, etrafında bulundurduğu uzman, tecrübeli ve alanıyla bütünleşmiş kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

EYG Ajans sunduğu hizmetlerle farkındalığı oluşturmuş ve hizmet kalitesini müşterilerine göstermiş bulunmaktadır.

EYG Ajansın ilkesi şu yöndedir; her modellerimiz için en iyisini araştırarak; yeteneklerini bularak ön plana çıkarmaktır. EYG Ajans her anlamda aktif olarak rol almış ve yeni kişiler, deneyimli, yetenekli modelleri kendisine kazandırmıştır. 

Bu sektörde oyuncu ya da yan oyuncu olmak isteyen kişilerde gelen istekler üzerine çalışmalar yaptığımız yapım şirketleri ile değerlendirmelerde bulunup dizi ve sinema sektörüne yeni yüzler sunmaktayız. Model ve Casting hizmetlerimiz ile en hareketli ve geniş kadrosuna sahip olmanın mutlulugunu yaşıyoruz.