Cesur ve Güzel Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Cesur ve Güzel Dizisi Oyunculuk Başvurusu

 

 

 

 

 

 

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstleneceği Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon'un yazdığı Kıvanç Tatlıtuğ'un başrol oynayacağı yeni dizinin ismi belli oldu. Sema Ergenekon geçtiğimiz günlerde instagram hesabına şifreli bir posta atarak dizinin adını Siyah Beyaz olarak bir anlamda duyurmuş oldu

Uzun süredir Kıvanç Tatlıtuğ'un merakla beklenen projesi Siyah Beyaz'ın ilk bölümü bitmek üzere olduğu ve şubat ayında star tv kanalına hikayeyi sunacakları biliniyor. Kod Adı ''Cesur ve Güzel'' olan projenin bir roman uyarlaması olduğu da söyleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un başroldeki partneri kim olacağı merak konusu.
 
Cesur ve Güzel Konusu
Dizinin konusu şuan için bilinmiyor detaylar geldikçe paylaşacağız...
 
Cesur ve Güzel​ Oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ

27 Ekim 1983 Adana doğumlu olan Kıvanç Tatlıtuğ Best Model Of Türkey seçilmesiyle adını duyurmuştur. Yakışıklı oyuncu önce basketbol daha sonra modellik ve son olarak oyunculuğa kendini adamıştır. Kuzey Güney dizisi ile çıkış yakalayan Kıvanç Tatlıtuğ o yıllarda 5 sene üst üste en iyi erkek oyuncu ödülünün sahibi olmuştur. Tatlıtuğ son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde başrol oynamış fakat dizi beklentinin altında kalmıştır.

Tuba Büyüküstün
5 Temmuz 1982 İstanbul doğumlu güzel oyuncu 1.73 boyunda ve 53 kilodadır. Onur Saylak ile 5 yıllık bir evliliği bulunan Büyüküstün'ün 2 çocuğu bulunmaktadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitimini tamamlamıştır. Çemberimde Gül Oya, Asi, Yüreğine Sor, Gönül Çelen gibi dizilerde oynayan güzel asıl çıkışını Engin Akyürek ile başrollerini paylaştığı Kara Para Aşk dizisinde yakalamıştır.