Anne Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Anne Dizisi Oyunculuk Başvurusu

 

 

 

 

 

Star Tv’de Ekim ayında ekranlara gelecek olan yeni dizisi Anne reytingleri alt üst etmeye hazırlanıyor. Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ve çocuk karakter olarak ta Beren Gökyıldız’ın rol alacağı Anne dizisi 25 Ekim’de Star Tv ekranlarında başlıyor.

Anne Dizisi Konusu
Acımasız bir üvey anne ve sevgilisi aynı evde birlikte yaşamaktadırlar. Kızına aşırı bir şiddet uygulayan anne kızını okula dahi morluklar içerisinde göndermektedir. Dizide anne ve kızının dram dolu hikayesini izleyeceksiniz.

Japon dizi olan Mother’den uyarlama olarak ekranlara gelecek. Dizinin yönetmen koltuğunda daha önce bir çok dizinin yönetmenliğini yapmış olan Merve Girgin Aytekin diziyi yönetecek. Senaryosunu ise Berfu Ergenekon kaleme alıyor. MED Yapım-MF Yapım ortak hazırladıkları dizinin senaryosunu yazacak isim bilgisine ise henüz ulaşamadık. Anne dizisinin çekimleri Balıkesir’in Bandırma ve Erdek ilçelerinde çekimleri devam ediyor

Güzel oyuncu 14 Ekim 1980 Ankara doğumludur. Mankenlik yaptığı sırada oyunculuğa atım atan Cansu Dere oyunculuğun hakkında sonuna kadar vermiştir. Daha önce bir çok dizi ve filmde rol almıştır en önemli dizileri ise şöyle; Muhteşem Yüzyıl (Firuze), Ezel (Eyşan) ve Sıla (Sıla) gibi önemli dizilerde rol almıştır.